Незадовго до смерті Березовський чекав переказу в суму більше $ 300 млн

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Опальний російський олігарх Борис Березовський, який помер минулої суботи в Лондоні, незадовго до смерті очікував переказу на свій рахунок 300 мільйонів доларів, пише в неділю британська газета Sunday Times з посиланням на джерела.

  Як випливає з матеріалів, які опинилися в розпорядженні журналістів, інвестиційна компанія, що управляє трьома офшорними фондами Березовського, повинна була реалізувати активи "в період з жовтня 2012 по березень 2013 року з тим, щоб надати йому (Березовському) суму близько 300 мільйонів доларів".

  Нагадаємо, тіло Березовського було знайдено охоронцем 23 березня в ванній будинку в селі Аскот в англійському графстві Беркшир. На початку цього тижня стали відомі попередні результати розтину тіла бізнесмена. Згідно з даними експертизи, причиною смерті підприємця могло стати повішення. Офіційна причина смерті олігарха буде озвучена через декілька тижнів після того як будуть проведені додаткові дослідження. В якості однієї з версій події розглядається самогубство.

  За словами головного інспектора поліцейського округу Темз-Веллі Марка Уістла, на шиї Березовського в момент, коли його виявив охоронець, було щось, схоже на шнур або перев’язувальний матеріал.

  "Такий же шматок матеріалу був знайдений на душовій перекладині", – додав він.
  За повідомленням же сайту британського Guardian, у покійного олігарха було зламано ребро, синців при цьому виявлено не було. Також видання повідомило, що тіло Березовського могло бути виявлено через 18 годин після смерті.

  Останній час Березовський відчував фінансові труднощі, в тому числі у зв’язку з програшем суду Роману Абрамовичу, якому він повинен був виплатити близько 35 мільйонів фунтів стерлінгів.

  Про фінансові проблеми у бізнесмена говорить і те, що незадовго до смерті він продав картину культового американського художника Енді Уорхола "Червоний Ленін". Вона пішла з молотка за 202 тисячі доларів при її оцінночній вартості від 45 тисяч до 75,5 тисяч доларів.

  При цьому за даними британських ЗМІ, картина Уорхола далеко не єдиний предмет з величезного статку опального олігарха, який вирішено було продати. Російська служба Бі-Бі-Сі раніше відзначала, що Березовський продає "декілька особняків" і виставляє на торги класичну модель автомобіля "Роллс-Ройс", випущену в 1927 році.

  Також 29 березня стало відомо, що московські пристави планували стягнути з бізнесмена Бориса Березовського більше 3,2 мільярда рублів. Стягувачами є "Аерофлот" і уряд Самарської області, уточнили в ФССП.

  РІА Новини 

  (Visited 7 times, 1 visits today)
 • 180x150