Японія почала підготовку по перехопленню ракет КНДР у разі загрози

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Глава міністерства оборони Японії Іцунорі Онодера віддав розпорядження про початок підготовки по перехопленню ракет КНДР або їх уламків в разі загрози безпеці країни, повідомило агентство Кіодо з посиланням на джерела в японському уряді.

  Як очікується, найближчим часом для стеження за можливим пуском ракети будуть виведені кораблі з керованою ракетною зброєю, оснащені комплексами управління озброєнням Aegis ("Іджіс").

  Вперше наказ про початок підготовки до перехоплення північнокорейської ракети в разі загрози безпеці Японії був відданий ще до того, як КНДР оприлюднило офіційне повідомлення про приготування до пуску ракети.

  Припущення про те, що Північна Корея може незабаром здійснити тестовий пуск балістичної ракети, з’явилися на початку квітня. Як повідомляли південнокорейські ЗМІ з посиланням на розвіддані, КНДР доставила до свого східного узбережжя дві балістичні ракети середньої дальності типу "Мусудан". Вважається, що дальність польоту ракети складає близько 3-4 тисяч кілометрів.

  Останнім часом спостерігається ескалація відносин на Корейському півострові. Раніше КНДР попередила, що у разі військової провокації проти неї Пхеньян відповість за "законами військового часу". У свою чергу, Сеул заявив про розробку плану з нанесення превентивного удару в разі виникнення прямої загрози безпеці країни.

  КНДР оголосила себе ядерною державою у 2005 році, в 2006, в 2009 і 2012 роках провела підземні ядерні випробування, які викликали протести з боку міжнародного співтовариства. Рада Безпеки ООН прийняла резолюції з вимогою до КНДР припинити діяльність в ядерній сфері. Раніше в квітні влада КНДР оголосила про плани щодо відновлення робіт на підприємстві зі збагачення урану в Йонбені.

  РИА

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150