Африканські студенти в Івано-Франківську бояться виходити на вулицю

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Студенти із Замбії, студенти Івано-Франківського медичного університету, побоюються залишати свій гуртожиток через страх, що місцеве населення почне мстити за вбивство відомого в місті лікаря Сергія Монахова. Він був застрелений в місті Солвезі, столиці північно-західної провінції Замбії.
   
  Як повідомляє новинний блог ukrzambians.co.uk, студенти вже кілька днів живуть в страху, оскільки інформація про смерть лікаря вже досягла України – а доктор Монахов був відомий в Івано-Франківську, де проживають і навчаються африканські студенти.
   
  "Замбійські студенти Івано-Франківського національного медичного університету відучора зобов’язані сидіти в своєму гуртожитку, – повідомляється у блозі. – Студентам, які проходять практику в українських закладах охорони здоров’я, рекомендовано тимчасово залишити практику заради їх власної безпеки, поки ситуація не вляжеться".
   
  55-річний лікар Сергій Монахов на минулих вихідних був застрелений за нез’ясованих обставин в своєму будинку, розташованому в госпіталі району Солвезі в Замбії. Як повідомляє ukrzambians.co.uk, він працював в госпіталі анестезіологом протягом останніх 8 місяців. Блог також повідомляє, що його попередник, анестезіолог з України, був убитий в Солвезі майже 2 роки тому.

  Комсомольська правда

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150