Молодики, які били свободівців, до крові побили журналістів

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Журналістку "5 каналу" Ольгу Сніцарчук та фотографа Влада Соделя побили невідомі молодики.

  Як повідомив "Українській правді" Содель, інцидент стався біля будівлі головного управління МВС у Києві на вулиці Володимирській.

  За його словами, він і Сніцарчук знімали побиття "свободівців" невідомими людьми спортивної статури.

  "На нас напали близько 10 людей в спортивних костюмах. Ми знімали, як вони били "свободівців", і їм це категорично не сподобалося", – розповів фотограф.

  За його словами, чоловіки побили їх до крові, зокрема в Сніцарчук розбита губа та побиті руки, телефон також розбитий. Сам Содель, який намагався її захистити, також отримав легкі ушкодження.

  Він залишився на місці події оформлювати протокол про злочин, в той час як Сніцарчук забрали до лікарні швидкої допомоги для зняття побоїв.

  За словами Соделя, міліція не втручалася в інцидент, хоча журналісти неодноразово просили правоохоронців захистити їх.

  Пізніше правоохоронці пообіцяли об’єднати інцидент щодо побиття "свободівців" та журналістів в одну справу, однак на даний момент "вони просто зникли".

  Разом з тим, прес-служба "Батьківщини" повідомила, що голова її фракції Арсеній Яценюк вимагає термінової зустрічі з міністром внутрішніх справ Віталієм Захарченком через звіряче побиття журналістки "5 каналу" Ольги Сніцарчук і фотокореспондента "Комерсанта" Владислава Соделя.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150