Американські злодії випадково здали себе диспетчеру 911

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Каліфорнійські поліцейські заарештували двох чоловіків 20-річного віку за підозрою у викраденні машини і крадіжці. Як повідомляє телеканал ABC News 10, злочинці видали себе самі: один з них випадково набрав на своєму стільниковому 911 – номер єдиної диспетчерської екстрених служб, завдяки чому диспетчер 35 хвилин спокійно слухав, що саме збираються робити друзі.

  Зокрема, він почув, як двоє молодих людей будують плани щодо придбання наркотиків. Після цього друзі вирушили на пошуки, що закінчилися відносним успіхом. Вони викрали машину, для чого довелося розбити одне з її стекол. У салоні автомобіля виявилися виписані лікарем препарати наркотичної дії.

  Зловмисники вирішили відігнати машину подалі, після чого обшукати її з усією можливою ретельністю.

  По деталях розмови викрадачів диспетчер збагнув, де і куди їдуть підозрювані, після чого дав сигнал поліцейським затримати їх. Для молодих людей поява поліцейської машини стало несподіванкою. Один з них, розхвилювавшись, повідомив іншому: «Чувак, вони, ***, прямо за мною їдуть», додавши: «Я ж, блін, нічого не зробив!». Поліцейський, однак, зупинив машину і затримав підозрюваних.

  Під час затримання молоді люди не зрозуміли, що саме вивело правоохоронців на їхній слід, і запитали про це поліцейського. Після відповіді один із зловмисників поцікавився у товариша: «Ти що, серйозно увесь час дзвонив в 911?». Подальших подробиць дружньої бесіди телеканал не приводить.

  Лента

  (Visited 27 times, 1 visits today)
 • 180x150