У Сумах фонтан став пінним, мер побажав хуліганам «горіти в пеклі вічно» (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вночі в Сумах у фонтан «Садко» невідомі накидали господарського мила. 

  Про це на своїй сторінці в Facebook написав мер Сум Геннадій Мінаєв, зазначивши, що через це фонтан не працюватиме.

  «Працівники КП «Міськводоканал» сьогодні почали включати його вранці як зазвичай і отримали справжню «мильну феєрію». Включення фонтану зупинили, і було прийнято рішення повністю спускати воду з чаш фонтану – майже 500 кубів», – написав Мінаєв.
  Він зазначив, що через таке хуліганство необхідно промивати всю систему трубопроводів, «і не один раз, а це також не одна сотня кубів води».

  «Крім того, необхідно провести ревізію та профілактику насосного обладнання!

  Найстрашніше в тому, що всі плити граніту (буквально всі!) усі в мильній плівці і стали страшенно слизькими. Адже у фонтані бігають діти! Фонтан став травмонебезпечним! Весь граніт треба мити і знежирювати», – зазначив Мінаєв.

  Він повідомив, що вранці близько 9:30 працівники водоканалу виловили 22 змилки білого господарського мила.

  За інформацією Мінаєва до п´ятниці фонтан «Садко» працюватиме в нормальному безпечному режимі. Також мер Сум зазначив, що біля фонтану на сусідніх будівлях встановлені відеокамери.

  «Я сподіваюся, що міліція візьме записи за цю ніч і знайде нехороших людей!» – написав Мінаєв.

  Він також звернувся до невідомих хуліганів:

  «Покидьки! Знайте, Ви не меру капость зробили! Ви накапостили в душу і серце всім нормальним сумчанам – всьому місту Суми! Ви – мерзотники! А вас нехай спіткає Божа кара! І воздасться вам за справи неправедні, по думках ваших і по вірі вашій! І горіти вам у пеклі вічно», – побажав мер міста.

  Коментарі


  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150