Націоналістам, що закидали яйцями Потапа та Настю, дали 2 роки умовно

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Чотирьох активістів націоналістичної організації «Тризуб», які в Тернополі закидали яйцями співака Потапа, засудили до двох років умовного ув´язнення.

  Якщо протягом року вони не вчинять ніякого правопорушення, то чи не будуть відбувати термін, передає «Gazeta.ua».

  Однаковий вирок всім чотирьом обвинуваченим – Руслану Нетребі, Миколі Коцюкову, Богдану Когуту і Петру Висоцькому зачитали 30 вересня о районному суді Тернополя.

  «Ні Потап, ні його представники до суду жодного разу не з´явилися. Наші адвокати вимагали їх присутності, однак судді щоразу погоджувався проводити засідання без їхньої участі» , – розповів голова організації «Тризуб» у Тернопільській області Василь Лабайчук .

  Згідно з вироком, засуджені повинні заплатити 700 гривень за експертизу яєць і мобільних телефонів, які проводила міліція під час розслідування. У вироку також йдеться, що речові докази – яєчна шкаралупа, яка зберігається в міліції – мають бути знищені після набрання чинності вироку.

  Організатори концерту звинувачували «тризубівців» у пошкодженні яйцем сценічної апаратури, яка коштує 16 тисяч гривень і зриві концерт. Однак суд не передбачив виплати компенсацій організаторам .

  У «Тризубі» поки не вирішили , чи будуть оскаржити рішення суду в апеляційному суді.
  Суворий вирок у справі Потапа в «Тризубі» пояснюють тим, що батько співака працює в Генпрокуратурі.

  Нагадаємо, у Тернополі в палаці культури «Березіль» Потапа і Настю Каменських закидали яйцями на концерті.

  Через півгодини після початку концертної програми , кілька глядачів вчинили хуліганські дії , закидавши сцену яйцями.

  Раніше активісти «Тризубу» вже закидали яйцями у Тернополі Ірину Білик і Наталю Могилевську . Однак , раніше міліція не трактувала такі вчинки як кримінальний злочин. «Тризубівці» платили адмінштраф.

  Коментарі

  (Visited 33 times, 1 visits today)
 • 180x150