Найгірше з дорогами на Городенщині та Тлумаччині

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій ОДА, вчора на ранок найбільш складна ситуація на автомобільних дорогах спостерігалася на території Городенківського та Тлумацького районів. У зв’язку з цим служба автомобільних доріг сюди передислоковує свою снігоочисну техніку з інших районів області.

  Нагадаємо, що станом на вечір 30 січня був відсутній проїзд до 26 населених пунктів в Тлумацькому, Богородчанському, Снятинському, Рогатинському, Коломийському районах.

  Працівники управління служби надзвичайних ситуацій продовжують надавати допомогу автомобілям в проїзді через заметені снігом шляхи. Для прикладу, лише протягом дня 30 січня та ночі 31 січня вони вивільнили з заметів 40 транспортних засобів.

  В Коломийському та Городенківських районах здійснювали також перевезення важкохворих до карет «Швидкої допомоги», які через снігові кучугури не могли під’їхати до житлових будинків тих людей.

  Тим часом комунальники розпочали боротьбу з іншою бідою – бурульками. Так у Коломиї від них розчистили дахи місцевого центру зайнятості та пенсійного фонду.

 • 180x150