Лейтенат ФСБ перейшов на бік України, – відео

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Офіцер ФСБ Росії перейшов на бік української армії. У відеозверненні він звинувачує російського президента Володимира Путіна у розпалюванні війни.

  Відеозвернення Богданова оприлюднив депутат Верховної Ради, керівник інформаційного управління Національної гвардії Юрій Стець.

  "Я готовий боротися простим добровольцем на стороні України …", – заявив російський офіцер.
  Богданов зазначив, що переходить на бік України.

  "Я залишив все і приїхав сюди простим добровольцем, щоб надати посильну допомогу своїми діями, своїм досвідом для припинення тієї громадянської війни, яку на східній Україні ратує антинародний путінський режим … Совість людини не може бути спокійною, коли брехня цілодобово ллється з екранів телебачення, радіо, з газет, з Інтернету", – сказав офіцер.

  Богданов підкреслює, що він не один, насправді багато російських офіцерів не підтримують рішення війни з Україною і мають намір перейти на бік сил АТО в боротьбі з сепаратистами.

  Перед тим, як наважитися на такий ризикований крок, російський силовик заявив, що надійно заховав свою сім’ю і переконаний, що тепер їй нічого не загрожує. Обличчя своє офіцер ФСБ не ховає і щиро вірить в перемогу України.

  Стець зазначив, що Богданов є держінспектором з контролю і охорони морських ресурсів управління прикордонних військ ФСБ Росії, яке дислокується у Владивостоці. Його документи перевірені і є справжніми. На даний момент співробітник ФСБ знаходиться в Києві, рішення про допуск Богданова до участі в АТО зараз розглядається.

  Нагадаємо, учора, 17 липня, у Луганській області військовослужбовцями 51-ї окремої механізованої бригади зі складу сил АТО був узятий в полон російський військовослужбовець – солдат строкової служби ЗС РФ в російському однострої без відзнак.

  /ipress.ua/

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150