Бойовики «Оплоту» і «Сходу» вирізають ножами російських солдатів під Донецьком

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Після обстрілу кортежу Губарєва, бойовики з різних угруповань об’єдналися і напали на розташування російської армії, яка обустроїлася під Донецьком. Більше 50 бойовиків не відкривають вогонь, а ножами вирізають російських солдатів. Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі журналіст Роман Бурко, передає Преса України.

  «За інформацією наших інсайдерів у Петровському лісництві м. Донецьк відбувається зачистка: Спільні сили бойовиків, кількістю, приблизно 50 осіб (представники угруповань «Новоросія», «Схід» і «Оплот») ножами вирізають російських солдатів – так званих «регуляторів» (!), які залишилися після виведення з цього району важкої техніки. «Регулятори» залишилися для контролю за ситуацією в цьому районі з боку ЗС РФ. На даний момент фіксується саме безогневой контакт! Можливо, сутичка в подальшому переросте в перестрілки», – повідомляє Бурко.

  Журналіст стверджує, що на окупованих бойовиками територіях «ситуація вийшла з-під контролю».

  Причиною нападу бойовиків на російських солдатів послужили дві події, які сталися сьогодні вранці і вночі. Як виявилося, цієї ночі невідомими було скоєно замах на лідера так званого «суспільно-політичного руху «Новоросія» Павла Губарєва. Губарєв пересувався по трасі Ростов-на-Дону – Донецьк, яка знаходиться на території, контрольованій ДНР. В результаті обстрілу автомобіль врізався в стовп, а Губарєва в непритомному стані доставили в одну з ростовських лікарень.

  Цікаво, що перед замахом, Губарев анонсував у соцмережі, що має намір зробити важливу заяву, але хтось перешкодив цьому.

  Не встигли бойовики прийти в себе від шокуючої події, і визначитися, що робити, якщо Губарєв випадково помре в лікарні або просто зникне, як не далі, як сьогодні вранці зі сторони міста (де не може бути українських сил) був обстріляний блокпост бойовиків поряд з підприємством «Каргіл».

  «Випадок у лісництві можна розглядати як банальну помсту за свого лідера. Представників «Новоросії» і «Сходу» в ході цієї сутички було приблизно з 20 осіб, і до 10 бойовиків «Оплоту» брали участь в акті відплати. Чому структура вийшла такої різношерстою поки не ясно, у кожного свій інтерес», – зазначає автор повідомлення.

  Однак, про причини, що спонукали об’єднатися різні угруповання бойовиків, Преса України вже повідомляла своїм читачам у матеріалі «Обстріл кортежу Губарєва – це команда Бєса і казакам підкоритися кремлівському ставленику Захарченку».

  Існує версія, що Губарєв (як керівник «Новоросії», а також головорізи зі «Сходу» і «Оплоту», які нікому не підкоряються, є представниками так званої «партії війни», головою якої у Кремлі є Дмитро Рогозін. «Партія війни» Рогозіна протистоїть «партії миру» радника Путіна Владислава Суркова. Путін має намір знищити всіх бандитів, які не перейдуть в підпорядкування його ставленика Олександра Захарченко. Результатом цього наміру є систематичне знищення протягом останнього місяця російськими військовослужбовцями розташування блокпостів зазначених угруповань.

  Тому причиною, що спонукала бойовиків об’єднатися і кинутися з ножами на росіян, є банальне бажання зберегти власне життя і продовжити в окупованих українських територіях беззаконня і агонію власних банд.

  (Visited 11 times, 1 visits today)
 • 180x150