В Івано-Франківську півсотні міліціонерів розшукували 11-річного хлопчика

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Цілу ніч близько півсотні працівників Івано-Франківського міськвідділу міліції, кримінальної міліції у справах дітей УМВС в області шукали 11-річного жителя обласного центру, який не повернувся додому після школи. Правоохоронці залучили до пошуків таксистів, були повідомлені усі автозаправки. А причина ажіотажу в цей час мирно спав у свого друга.

  Як розповіла керівник кримінальної міліції у справах дітей Алла Лемчак, повідомлення про зникнення хлопчика надійшло близько 11-ї години вечора. Ми вже зазначили, скільки працівників міліції було задіяно на його пошуки. Він зник в районі вулиці Петлюри, де розташовані такі серйозні підприємства як хлібо-та м’ясокомбінати, неподалік стадіон «Рух». Наскільки стало відомо правоохоронцям, хлопчик не відрізнявся особливою сміливістю і вони припускали, що міг десь сховатися з настанням темряви. Отож заходили в усі під’їзди, заглядали під сходові клітки, обстежили усі трибуни на стадіоні. І тільки близько десятої години ранку наступного дня ця пригода щасливо закінчилося.

  Як з’ясувалося, наш герой весь цей час пробув у свого друга. Хлопчиком після смерті батьків опікується бабуся. Зранку він зустрівся зі своїм приятелем, довго гуляли, пішли разом на секцію гімнастики, де займався друг, ну а далі відправилися вже до його дідуся і бабусі. Там хлопці так засіли за комп’ютерні ігри, що й не помітили, як споночіло. Отож друг і попросив свою бабусю дозволити приятелеві переночувати у нього. «А батьки знають?» – логічно зацікавилася та. Хлопці щиросердечно запевнили, що так. Насправді ж, малий проказа вимкнув свій телефон, аби його не турбували. Річ у тім, що через проблеми з зором вдома йому дозволяли грати на комп’ютері не більше півтори години. А тут таке дозвілля… Ну і реально побоювався повертатися додому в темряві, бо у дворі хлопці лякали, одягаючи різні потворні маски.

  За словами Алли Лемчак, з’ясувалося, що у зниклого був ще один телефон, який він залишив вдома. В графі друзі значилося тільки три імені. Зателефонувавши на перше з них працівники міліції й виявили місце перебування зниклого.

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150