Об’єднані сили ВДВ України увійшли в Донецьк: «Сепари самоочищаються» – Береза

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Народний депутат України Борислав Береза заявляє, що об’єднані сили ВДВ сил АТО «заблукали» в Донецьку, хоч Україна не має наміру порушувати Мінські домовленості.

  «Значить так. По Пісках дійсно був танковий удар. Наші сили відбили напад рашистів. У відповідь на це сепари лупашать з усіх гармат по Пісках. Але! Піски ніхто не здавав і здавати не збирається», – написав політик у соцмережі.

  Крім того він прокоментував суперечливу інформацію про те, що українські війська просунулися вглиб Донецька на 2 км.

  «З приводу Донецька. Тут все складно. Об’єднані сили ВДВ не зачищають Донецьк, а просто вони заблукали. Українська сторона не має наміру порушувати мінські угоди. В даний момент йде орієнтування на місцевості. У процесі орієнтування десантників відбувається спонтанне самоочищення Донецька від сил сепаратистів. Інформація отримана від джерел з місця подій. Повторюю для нетямущих. Україна не має наміру порушувати мінські угоди. Сепари дохнуть самі», – зазначив Береза.

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що перша штурмова рота 5-го батальйону ДУК «Правий сектор» спільно з 80 та 93 бригадами здійснила прорив на Донецьк з боку Пісків.

   

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150