Українська артилерія ювелірно знищила наступаючу колону російських танків і «Градів»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Українські військовослужбовці мужньо захищають кожен сантиметр рідної землі. Потужний наступ ворожої техніки в районі Станиці Луганської та Щастя вдалося знищити прицільним вогнем артилерії. Про ситуацію на передовій повідомляє у соцмережі волонтер Михайло Дворянчук, новину передає «Преса України».

  «Новини з СЕКТОРА «А». Напрями: Станиця Луганська, Щастя, 29-й та 31-й блокпости. Наступ російських упирів триває серйозний. Наші ні кроку назад не роблять. Відповідають потужно. 92-а завдала кілька потужних і точних ударів по колонах російських військ. Розбили танкову колону і колону з «Градів». Кількість знищеної техніки уточнюється. Серед наших втрат немає», – пише Дворянчук.

  Волонтер зазначає, що «артилерія працює ювелірно», військовослужбовці «своїх позицій не здають і не збираються». Однак встановлений президентом Порошенко режим «припинення вогню» позбавляє солдатів маневреності, що могло б додати більшої ефективності українським військам.

  «На жаль, на превеликий жаль, наші війська ПОЗБАВЛЕНІ головної складової будь-якої війни – МАНЕВРІВ. За словами командирів, пов’язані по руках і ногах нікому ВЖЕ не потрібним «ПЕРЕМИР’ЯМ»! Інакше, лупили б супостата на БАГАТО краще… Слава Нації! Смерть ворогам!», – повідомляє Дворянчук.

  Нагадаємо, Російські терро-війська колоною не менше 60 одиниць важкої бойової техніки направляються зі Стаханова в бік Лисичанська. На шляху у них 29-й блокпост, захисники якого очікують термінового підкріплення.

  ПУ

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150