Російські найманці знову «заблукали» у невідомому населеному пункті України (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Російські найманці, які воюють на боці терористів, навіть не знають, де вони знаходяться. Проте вони точно знають, що цей населений пункт – їхній і з ними Росія. А також агресори сподіваються, якщо вдасться, взяти місто Вуглегірськ Донецької області.

  У мережі YouTube опублікували відео, яке зняла невідома особа, котра не знала, де вона знаходиться і вирішила запитати у військових. Проте вони теж чомусь не знають, в якому населеному пункті перебувають, очевидно вони теж не місцеві. Зате як автор відео, так і бойовики знають, що перемога буде за ними, бо на їх боці Росія.

  Щоправда, у розмову втручається обізнаний військовий, який повідомляє, що це переїзд у місто Вуглегірськ. На відео бачимо, як бойовики на бронетехніці займають підхід до міста.

  Нагадаємо, наразі йде запеклий бій за Вуглегірськ. Українські війська намагаються звільнити захоплену частину міста, де в оточенні перебувають бійці батальйону «Світязь». Російсько-терористичні війська використовують важку бронетехніку, фугаси й артилерію.

  ПУ

  (Visited 14 times, 1 visits today)
 • 180x150