«Правий сектор» здійснив диверсію та зірвав можливий наступ на Піски

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Бійці ДУК «Правий сектор» спільно з 93 бригадою ВСУ провели успішну операцію по деморалізації ворога у нього в тилу. Увірвавшись на позиції противника, бійці здійснили серію вибухів, чим зірвали майбутній наступ бойовиків і терро-російських військ на позиції сил АТО в Пісках. Про це повідомляє у соцмережі доброволець ПС Ілля Богданов, пише Преса України.

  «Сьогодні 7 батальйоном ДУК Правий Сектор спільно з 93 бригадою ЗСУ була проведена успішна обезбашена диверсійна операція в тилу противника в Донецькому Аеропорту. Від ПС очолив особисто комбат Руслан Чорний, брали участь я, Далекий, соратники з ВСУ, розвідники: Ефіоп, Кант, Кузня, сапер Олег, водій БМП Птах. Операція планувалася грамотно і завчасно з урахуванням різних ситуацій. Проводилися тренування і репетиції», – пише Богданов.

  Доброволець барвисто описує проведену операцію і зазначає, що бійці з поставленим завданням успішно впоралися. Завдяки злагодженим діям українських патріотів, було зірвано можливий найближчий наступ ворога на Піски.

  «Рано вранці при підтримці артилерії і танків ми одним екіпажем БМП прорвалися в аеропорт і виїхали на «взлетку». По нас закономірно було відкрито ворожий вогонь, але основні сили противника були придушені професійною роботою нашої вогневої підтримки. Пролетівши через «взльотку», ми зробили зупинку, десантувалися і влаштували серію ВЕЛИКИХ вибухів. Благополучно повернулися на базу.

  Вважаємо, що завдання виконане повністю, руйнівний ефект від вибухів досягнутий, сєпари деморалізовані не зрозумівши що сталося, можливий наступ на Піски зірвано.Слава Україні!», – зазначає Богданов.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150