Піски знову під обстрілом терористів, поранені троє бійців батальйону «ОУН»

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Бойовики в черговий раз обстріляли позиції силовиків під Пісками. Під час обстрілу отримали поранення троє бійців батальйону «ОУН» – Северин, Дрозд і Сьома. Про це повідомив заступник командира добровольчого батальйону « ОУН» Борис Гуменюк.

  На даний момент поранених перевезли до лікарні Красноармійська і їм вже надається належна медична допомога, пише Преса України.

  «Перемир’я, говорите? Режим припинення вогню, говорите? Ну-ну. Виглядає на те, наскільки ми відведемо свої війська, включаючи важку артилерію, настільки вони підійдуть», – повідомляє Гуменюк.

  Боєць зазначає, що атаки терористів їм доводиться стримувати тільки однією стрілецькою зброєю. Тому сьогодні ніхто не може сказати, як довго нападки агресора можна буде стримувати в укріпрайоні під Пісками.

  «Не знаю, як довго ми зможемо стримувати їх однією стрілецькою зброєю. А стримувати доведеться. Це ж наша земля. Чи може хтось думає, що це подарунковий магазин? Безкоштовно у нас тільки дерев’яні хрести і місця в рефрижераторі. За решту доведеться платити. Дорогою ціною», – пише Гуменюк.

  (Visited 4 times, 1 visits today)
 • 180x150