Бойовики «ЛНР» атакували «козацького отамана» Косогора: стрілянина та вибухи у Красному Лучі (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Красному Лучі Луганської області бойовики та російські військові намагаються ліквідувати ватажка місцевих терористів Сергія Косогора. Бій іде із застосуванням стрілецької зброї, гранатометів і мінометів.

  Про це повідомив луганський блогер Сергій Іванов.

  «Російські військові з місцевим м’ясом штурмують цитадель місцевого царя – отамана місцевих козаків Косогора. За низкою даних, косогорівський будинок горить. Він щільно обстрілюється, час від часу лунають вибухи (ручні гранати або подствольника)», – зазначив Іванов.

  Зокрема, він додав, що в терористичній «ЛНР» може з’явитися новий «Бетмен».

  Нагадаємо, раніше повідомлялося, що бойовики із батальйону «Бетмен» звинуватили так званого голову «ЛНР» Ігоря Плотницького в організації вбивства їх ватажка Олександра Бєднова (Бетмена).

  Про вбивство Бєднова стало відомо на початку січня. Зазначалося, що керівництво «ЛНР» цю інформацію підтвердило. За даними «ЛНР», батальйон «Бетмена» здійснював «протиправні дії». Зокрема, в самопроголошеній «ЛНР» заявили, що під час затримання Бєднов чинив «запеклий збройний опір», тому був убитий.

  Підкреслимо, що група «Інформаційний спротив» та спостерігачі ОБСЄ не раз зауважували, що бойовики, які діють в Луганській області, воюють між собою. За їх даними, в результаті таких перестрілок є чимало убитих і поранених.

  ПУ

  (Visited 17 times, 1 visits today)
 • 180x150