Російські загони псевдопартизан заполонили зону АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

   На території окупованого бойовиками і російськими терро-військами Донбасу діють кілька розрізнених партизанських груп, який таємно знищують ворога. Крім цього Росія також закидає в зону АТО загони псевдопартизан, в завдання яких входить дискредитація патріотичного визвольного руху Донбасу.

  Про це говориться в соцмережі на сторінці групи «Фронт визволення Донбасу і Луганщини», передає «Преса України».

  «Вдалося налагодити взаємодію із суміжниками. Виявилося, що щодо «справи лікарів» вони особливо не поширювалися (приносимо вибачення за наїзд пару днів тому), правда, у нас виникло питання до деяких блогерів», – пишуть представники визвольного руху в соцмережі.

  Мова йде про піст, який розмістили у своїй групі партизани напередодні:

  «Роботи багато, писати ніколи. Всі наші живі і почувають себе нормально. Окреме питання до групи, поки ще, незрозумілих нам особистостей, які називають себе Тінями. Хлопці, до вас дуже багато у нас питань. Ви це… якщо що корисного робите, то не пишіть все, будь ласка, чи подавайте це більш легкотравно. А то після ваших вчорашніх повідомлень щодо «справи лікарів» ефект може бути зворотним від того, який ви очікували… Через ваш вчорашній «звіт» нам стало трохи важче жити і працювати», – відзначали партизани.

  Також українське підпілля зафіксувало російські загони псевдопартизан, які закидаються на Донбас, щоб дискредитувати справжніх українських патріотів.

  «А ще виявилося, що деякі спецслужби «північного брата» створюють подібні загони, завданням яких є дискредитація активного опору раша-окупантам на Донбасі. Але є і приємна новина: з одним молодчиком з псевдопартизан провели виховну роботу а другий – до кінця бесіди не дожив», – доповідають підпільники.

  (Visited 21 times, 1 visits today)
 • 180x150