З початку року в області в ДТП загинула 21 особа, ще 82 людини травмовано

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Про це повідомив на брифінгу начальник управління ДАІ в Івано-Франківській області Валерій Некіпилий. Крім того, ще 82 людини травмовано. Головні причини аварій – виїзд на зустрічну смугу,керування автотранспортом у нетверезому стані, перевищення швидкості.

  Під час чергування на блок-постах, розташованих на в’їздах до Прикарпаття, були зафіксовані дві спроби ввести в автомобілях зброю. До речі, замість 13 блок-постів, передбачених раніше, наразі функціонує 6. В інших, на думку керівництва ДАІ, немає потреби.

  За цей час було зареєстровано 10 випадків намагання водіями дати хабар автоінспекторам з метою уникнути відповідальності за порушення Правил дорожнього руху.

  На даний час штатна чисельність працівників управління ДАІ в області нараховує 277 осіб. Згідно з проведенням реформи має відбутися скорочення 31 посади.

  За даними державтоінспекції, в області нараховується 315 тисяч автомобілів. В середньому один автомобіль в рік викидає в повітря 3200 кг вуглекислого газу, понад 500 кг окисю вуглицю та спалює 430 кг. кисню.

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150