СБУ затримала одразу трьох шпигунів та одного бойовика

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Чотирьох правопорушників, які незаконно надавали стратегічно важливу інформацію терористам так званих ЛНР та ДНР та підтримували з ними зв’язок, затримали співробітники українських спецслужб, пише Преса України.

  «У Станично-Луганському районі затримано інформатора бойовиків, місцевого мешканця, 1978 р.н. Він був завербований у Луганську представниками одного з підрозділів військової розвідки РФ і погодився на співпрацю. За їхньою вказівкою зловмисник вивідував дані про блокпости ЗСУ, кількість бійців та їхнє озброєння. Під час чергового «спостереження» його затримали контррозвідники», – йдеться в повідомленні прес-служби СБУ.

  Крім того, правоохоронці взяли під варту маріупольця, який розповідав бойовикам про будівництво ліній оборони в Маріуполі. Також СБУ порушила кримінальне провадження стосовно мешканця Красногорівки Мар’їнського району Донецької області за те, що він доповідав терористам про ситуацію в своєму місті.

  «У Слов’янську затримано бойовика т.зв. «ДНР», 1995 р.н. У квітні-травні минулого року він охороняв один з блокпостів, з автоматом у руках патрулював містом. Після втечі поплічників залишився у Слов’янську, підтримуючи зв’язок зі своїми ватажками», – повідомляє прес-служба.

  Таким чином, справи одразу чотирьох інформаторів сепаратистів наразі розслідуються і, цілком можливо, будуть передані до суду.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150