Найманець з батальйону Мотороли благає захистити його від тортур «побратимів»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Російський найманець з Пермі (Росія) 31-річний Максим Калугін терміново просить допомоги громадськості, так як потрапив «на підвал» до бойовиків в Донецьку. Як виявилося, його заарештували представники так званого «міністерства державної безпеки ДНР» за зброю (?) і звинувачення у торгівлі людьми.

  Свій крик про допомогу російський найманець розмістив на сторінці в соцмережі, передає «Преса України».

  Калугін повідомляє, що служив у батальйоні «Спарта», який очолював ще один виходець з Росії – мийник автомобілів Арсен Павлов, більш відомий на Донбасі як Моторола. Деякий час назад, в бойовика все складалося досить непогано – він брав участь у боях під аеропортом Донецька, штурмував Вуглегірськ. Але несподівано Фортуна повернулася до бойовика своєю нерадісною стороною, і колишні соратники заарештували російського найманця. Тепер йому загрожує не тільки тривале ув’язнення в «сізо №5 м. Донецька», можливо з регулярними тортурами, але і втрата гаряче «коханої Каті». Катя зникла і Максим Калугін переживає, що її теж могли катувати, а вона його «єдиний свідок».

  Бойовик слізно просить: «повідомте всім». Адже, виявляється, «на підвалі» у МДБ терористичної республіки перебувають близько 2 тисяч «ополченців», які «сидять за брехливими звинуваченнями». При цьому найманець зазначає, що серед заручників «багато росіян».

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150