Георгіївку штурмували 200 псковських десантників і 100 кадирівців – російський бойовик «Волчара» (ВІДЕО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  СБУ затримала російського бойовика з Орловської області Росії Олексія Жарнікова на прізвисько «Волчара». Російський найманець постачав на окупований Донбас амуніцію і продовольство. Жарніков вкотре підтвердив, що збройні сили РФ брали участь у боях на сході України. Псковська дивізія атакувала село Георгіївку, що під Луганськом.

  Про це повідомила прес-служба СБУ, передає «Преса України».

  «У районі н.п. Березове Донецької області українські військові затримали озброєну групу бойовиків, які доставляли з РФ продовольство та військову амуніцію на передові позиції незаконних збройних формувань. Бойовики спробували чинити збройний опір у наслідок чого один з них загинув», – йдеться у повідомленні Служби безпеки.

  Жарніков заявив, що піддався пропаганді російського ТБ. Також він розкрив цікаві факти про участь у боях на Луганщині псковських десантників і чеченців.

  «Нас було два взводи, мінялися добу через добу, поки не взяли Георгіївку і Лутугіне. Спочатку намагалися росіяни взяти, в них не вийшло. Псковські десантники. Я їх бачив. Їх було близько 200 осіб, бо розвідка повідомила, що там мало українських сил, і вони – 300 людей – пішли на взяття Георгіївки. З лівого боку 100 людей чеченців, а Псковські десантники йшли спереду і з правого боку від нас», – розповів найманець під час допиту в СБУ.

  Загалом СБУ затримала 6 осіб, серед них двоє громадян Росії. Це Олексій Жарніков та Борис Смірнов.

  Бойовики мали на озброєнні шість автоматів Калашникова, гранати та РКК.

  (Visited 37 times, 1 visits today)
 • 180x150