Путін погодився на розміщення миротворців на Донбасі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову із президентом Росії Володимиром Путіном, канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Франсуа Олландом. Про це повідомили з прес-служби президента України.

  Зазначається, що під час телефонної розмови у «нормандському форматі», лідери країн обговорили найважливіші питання, що стосуються українського Донбасу.

  Повідомляється, що російський президент погодився на розміщення миротворчих сил на території Донецької та Луганської областей.

  «В контексті обговорення шляхів мирного врегулювання Президент Путін погодився із можливістю розміщення миротворчого контингенту на Донбасі», – йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

  Також вся «нормадська четвірка» погодилася на розміщення поста ОБСЄ в Широкіно.

  Не оминув у телефонній розмові Петро Порошенко й постійні так звані «гуманітарні конвої РФ». Президент України закликав російського президента припинити перевозити невідомі вантажі через неконтрольовані Україною ділянки україно-російського кордону.

  Нагадаємо, що нещодавно посол Міністерства закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що процес мирного врегулювання конфлікту на сході України має підтримати миротворчий контингент, адже існує загроза зриву Мінських домовленостей. Іншим боком просування на шляху до миру на Донбасі є створення чотирьох робочих підгруп між Києвом і представниками «ДНР» і «ЛНР».

  ПУ

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150