Буряти «Градом» рознесли свою базу на Луганщині: загинуло понад 200 бойовиків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  На Луганщині не навчені військовій справі буряти, вивчаючи РСЗВ «Град» здійснили запуск ракет біля паливно-мастильних матеріалів і боєприпасів. У результаті база злетіла в повітря, а разом із нею і понад 200 бойовиків.

  Про це повідомила письменниця та юрист Олена Степова, передає «Преса України».

  «м. Суходільськ Луганська область у квітні 2015 року приблизно о 21-30 потрясла канонада. Гриміло так, що народ, вже відвик від обстрілів (Краснодон та Суходільськ знаходяться на відстані 200 км від лінії фронту) рвонув у підвали. Працювали «Гради», горіло вогнище, свистіли осколки. Хто з ким веде бій, було не зрозуміло. Коли вранці до місця передбачуваного бою підтяглися роззяви, комендатура й ополчення, було встановлено, що бою не було. На місці дислокації бурятського батальйону, розташованого на проммайданчику одній із занедбаних фабрик, була випалена пустка», – розповідає блогер.

  За словами Олени, терористи «ЛНР» 3 дні збирали фрагменти тіл і встановлювали причини загибелі. У цьому підозрювали партизанів. У місті почалися облави та перевірки документів.

  «Але, причина загибелі виявилася знову ж банальна й одразу "замовчалась" комендатурою, так як була не вигідна для представлення вгору. Зійшлися на версії "партизани". А понад 200 бурятів загинули через банальну недбалість. «Гради», паливно-мастильні та боєприпаси знаходилися разом із людьми. І коли мало навчений «Граду» бурятський екіпаж щось експериментував (або вивчав) облаштування техніки, то був здійснений пуск ракет, які і рознесли в пух і прах базу "визволителів". Після цього і росіяни, і місцеві категорично відмовлялися розташовуватися або "служити" спільно з "наїхавшими" бурято-шахтарями», – зазначає блогер.

  Тоді підконтрольні терористам ЗМІ розповіли населенню страшну історію про наліт українських СУ, у яку всі повірили.

  «Ну, правильно, не можуть же буряти бути такими бурято-секами, щоб і самим відважно померти та ще й своїх покласти», – резюмує Степова.

  Нагадаємо, на Динамітному складі близько міста Суходільськ Краснодонського району Луганської області було зафіксовано величезні гори боєприпасів, які зберігаються під відкритим небом.

  (Visited 12 times, 1 visits today)
 • 180x150