Мережа заправок Ріната Ахметова «Паралель» забезпечувала паливом бойовиків

 • 180x150
 • Опубліковано:

   Служба безпеки України звинуватила мережу автозаправних станцій «Паралель», у підтримці бойовиків. Припинено їх бюджетне фінансування. Про це повідомив 14 серпня на прес-конференції в Києві радник голови СБУ Юрій Тандіт.

  «11 серпня в ході обшуків на ТОВ «Паралель» слідство вилучило талони на отримання різних видів палива, на яких знаходилися печатки міністерств так званих республік», – повідомив на брифінгу Тандіт, пише Преса України.

  Він заявив, що були вилучені талони на понад 1 тис тонн палива. Отримані в ході розслідування дані свідчать, що статутний капітал «Паралелі» контролюється компанією «Паралель нафта ЛТД».

  «У матеріалах виробництва є дані отримані від бойовиків про те, що заправка транспорту здійснювалася на заправках АЗС «Паралель», а талони бойовики заздалегідь отримували від командирів бойових груп», – розповів Тандіт

  СБУ відправила письмове звернення в держказначейство України з проханням припинити фінансування цієї мережі. «Воно було призупинено на суму 36 млн гривень», – повідомив Тандит.

  (Visited 19 times, 1 visits today)
 • 180x150