Служба безпеки України затримала терориста “Ісламської держави” (фото)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У Вінниці співробітники Служби безпеки України виявили прихильника терористичної організації «Ісламська держава». Бойовик брав участь у військовому конфлікті в Сирії на стороні бойовиків ІД, а також сприяв переправленню через український кордон членів терористичної організації «Ісламська держава».

  Про це розповіли у прес-центрі УСБУ у Вінницькій області. Оперативники СБУ виявили, що один із іноземців, що проживав у Вінниці, має зв’язки з терористичним угрупованням «Ісламська держава».

  «Іноземець, який проживав у Вінниці має зв’язки з терористичним угрупуванням «Ісламська держава». У квартирі підозрюваного був проведений санкціонований обшук і виявили незареєстрований револьвер із набоями, а також холодну зброю», – зазначили в СБУ.

  Також у бойовика вилучили велику кількість радіодеталей, інструкції до виготовлення вибухових пристроїв та отруйних речовин. Окрім того, терорист мав декілька паспортів різних країн, розташованих на теренах колишнього СРСР.

  Правоохоронці встановили, що підозрюваний брав участь у військовому конфлікті в Сирії на стороні бойовиків ІД і знаходиться в розшуку. Крім того він сприяв переправленню через державний кордон України членів терористичної організації «Ісламська держава».

  Наразі прихильника ІД затримано. За даним фактом відкрите кримінальне провадження і проводяться слідчі дії.

   

   

   

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150