Бойовики ДНР викрали волонтерку Марину Черенкову

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 29 січня, зв’язок із волонтеркою Черенковою обірвався. Єдине про, що встигла повідомити лідер волонтерської групи «Відповідальні громадяни», що її забрали у «МДБ ДНР». Досі про ї місце знаходження нічого не відомо, передає «Преса України».

  «Вчора ввечері Marina Cherenkova була затримана МДБ у себе вдома в Донецьку. "Мене забрали в МДБ", – це все, що вона встигла написати нам. Після чого зник зі зв’язку. Я і Енріке Менендес витратили всю ніч на те, щоб встановити її місцезнаходження та з’ясувати подробиці. Поки безуспішно. Подрімав якось трохи, і зараз знову за кермо. Продовжуємо пошуки», – повідомив волонтер групи Євген Шибалов.

  Також у соціальних мережах розповсюджується інформацію про те, що волонтеру Енріке Мендесу погрожували терористи так званої «ДНР». Принаймні самі бойовики радять представникам групи «Відповідальні громадяни» покинути підконтрольну їм територію Донецької області.

  Подейкують, що викрадена Черенкова останнім часом тісно співпрацювала із представниками міжнародних місій, що, ймовірно, і не сподобалось окупантам.

  (Visited 9 times, 1 visits today)
 • 180x150