Бойовики посилено обстрілюють сили АТО

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Минулими вихідними проросійські сепаратисти активізувалися в зоні АТО, ведучи вогонь не тільки по військах збройних сил України, але і по цивільних об’єктах. При цьому терористи стріляли не лише з автоматичної зброї, але і з вісімдесяти двох і ста двадцяти міліметрових мінометів, тридцяти міліметрових автоматичних станкових гранатометів АГС-17 і АГС-21, а також зі станкових протитанкових гранатометів СПГ-9.

  На окремих ділянках супротивник використовував танки, ББМ і гаубиці, в більшості випадків ста двадцяти двох міліметрові. У той же час відмічено посилення військ російських найманців в окремих районах, у тому числі і важкою зброєю, повідомляє «Преса України».

  Російські найманці вели активний вогонь з мінометів по опорним пунктам українських військ поблизу Авдіївки, окрім того тут же двічі сепаратисти стріляли зі ста двадцяти двох міліметрових гаубиць Д-30. У той же час з Ясинуватського лісництва стріляли по «промзоні», коригуючи обстріл з висотки 251.2, північніше Ясинуватської транспортної розв’язки. Там же помічені 4-и танки російських найманців.

  Активізували свої дії сепаратисти одночасно в окремих районах південніше від Донецька, де використовували штатну зброю гусеничних бойових машин піхоти БМП-2, БМП-1 поблизу Центрального докучаєвського кар’єра, стріляючи по ОП ЗСУ південно-східніше Новотроїцька і по ОП Березового.

  У той же час в приморському районі, зі сторони північніше Комінтерново, поблизу Саханки і північно-східніше Заїченко російські найманці бурхливо вели обстріл з автоматичних вісімдесяти двох і ста двадцяти міліметрових мінометів, частіше обстрілюючи дорогу поблизу Широкіно і східніше його кордонів, а також по ОП ЗСУ східніше Талаковки і Гнутово. Крім того російські найманці вели обстріл з мінометів по окремих позиціях поблизу Водяного.

  (Visited 16 times, 1 visits today)
 • 180x150