У Донецьку стався потужний вибух

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Зранку, 9 травня, у соціальних мережах з’явилось повідомлення про вибух у окупованому Донецьку. Відразу декілька мікрорайонів міста чули, що щось підірвалось, однак жодних припущень щодо того, що могло б так «бахнути» у користувачів Мережі не було.

  Про це немає жодних відомостей на сепаратистських ресурсах, передає «Преса України».

  «Рано вранці 9 травня місто струсонув потужний розрив: “Заперевальна. Ого, вікна втиснуло. Одиночний бах. Сподіваюся, що хтось не доїхав до параду. Біля першої ночі, переший раз, гупнуло так добре. Калинівка почула. Ленінський теж почув», – повідомляють донеччани.

  Відомо, що сепаратистські сайти не коментують постійні вибухи в межах окупованого Донецька. Так само і цього разу жодних коментарів не було.

  Втім, на сепаратистських інформаційних ресурсах зранку, 9 травня, з’явились повідомлення про інтенсивні бої у районі Ясинуватої. У одному із звітів воєнкора «ДНР» мова йшла ракету, яку нібито застосували проти українського безпілотника.

  «Донецьк прослухав потужний гуркіт. Бої на ЯБП напрямку йдуть зі змінною інтенсивністю. Повідомляється, що близько 23:00 за проти великого безпілотника ЗСУ була застосована ракета ППО», – йдеться у повідомленні сепаратистів.

  Ймовірно звуки випущеної ракети і розбудили донеччан, однак досі відкритим залишається питання, що могло вибухнути зранку.

  Нагадаємо, за даними штабу АТО незаконні збройні формування минулої доби, 8 – 9 травня, зосередили свій вогонь із передмістя Донецька по силах АТО, що стоять під Авдіївкою та Мар’їнкою. Тут відбулися інтенсивні обстріли з трьох видів зброї. Окрім того, випадки порушення режиму тиші фіксувалися і на інших напрямках.

  (Visited 10 times, 1 visits today)
 • 180x150