Жителі «ДНР» повстали проти бойовиків, зафіксовані перші сутички

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Жителі окупованих міст, які бойовики використовують як плацдарми, бунтують проти дій «ДНР». Днями у Горлівці люди просто побили групу бойовиків. Справжній бунт серед населення почався після того, як терористи почали ховатись у мирних кварталах та обстрілювати звідси сили АТО, провокуючи ЗСУ на відповідь.

  Новину повідомили у прес-центрі штабу АТО

  Останніх два тижні поспіль російські окупанти «розважаються» тим, що гатять з густонаселених районів міста Горлівка по ЗСУ. Таким чином бойовики провокують українських військових на вогонь у відповідь.

  «Російські найманці звичайно ж очікують на вогонь у відповідь, і тримають напоготові засоби для того, щоб зафіксувати «криваві злочини ЗС України». Але як вже неодноразово заявлялось сили АТО не ведуть вогонь по районах, в яких проживає цивільне населення. Це змушує бойовиків все докладати все більше і більше зусиль для того, щоб спровокувати сили АТО на вогонь у відповідь. Але ці дії супротивника, які ставлять під загрозу життя місцевого населення, змушують останніх вдаватись до силового спротиву», – повідомили у штабі силової операції.

  Така позиція бойовиків роздратувала місцеве населення, яке вдалось до радикальних дій. Група людей вийшли на зустріч із бойовиками та побили останніх. В результаті – троє тяжко травмованих терористів однієї із банд «ДНР».

  «Кілька діб тому, місцеві жителі Калинівського району в тимчасово окупованій Горлівці здійснили профілактичну бесіду з бойовиками, які навмисно обстрілювали сили АТО, щоб спровокувати вогонь у відповідь. В результаті «бесіди» три бойовики отримали важкі травми, на жаль, сумісні з життям. Натомість місцеві жителі селища Південний (Стара колонія) міста Докучаєвськ Донецької області після невдалого обговорення на місцевому рівні, підготували та направили на адресу голови, так званої, «ДНР» Захарченка відкритого листа. В якому місцеве населення ультимативно вимагає припинити практику облаштування своїх артилерійських позицій для обстрілів сил АТО в житлових кварталах мікрорайону», – повідомили у прес-центрі штабу АТО.

  Тим більше було роздратування місцевого населення, коли бойовики почали вести вогонь з території сільськогосподарського призначення, засіяної зерновими культурами, а сплюндровані важкою технікою та вогнем у відповідь поля вже не дадуть очікуваного врожаю.

  У прес-центрі штабу АТО зазначили, що тенденція до зародження на тимчасово окупованих територій народного спротиву незаконним збройним формуванням набирає чималих обертів.

  «Очевидно, що скоро «рятівників Донбасу від хунти» та «прихильників руського міра» будуть дедалі частіше знаходити в канавах та придорожніх ровах Донбасу», – резюмував прес-офіцер УС СЦКК Віталій Іванов.

  (Visited 13 times, 1 visits today)
 • 180x150