В Богородчанах перевірили професіоналізм рятувальників

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 6 вересня, комісія ДСНС України у Богородчанах перевірила стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту і організації роботи з питань техногенної та пожежної безпеки.

  Про це повідомляє відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації

  З метою перевірки ступеня оперативного реагування та готовності до дій з ліквідації наслідків можливої надзвичайні ситуації в місцевій пожежно-рятувальній частині було проведено перевірку особового складу підрозділу, спеціальної та пожежної техніки.

  За тактичною легендою, в селищі Богородчани стався вибух газу в одному із п’ятиповерхівих будинків, внаслідок чого зруйновано дві квартири, ще три помешкання – пошкоджено. Через вибух отримали травми 5 людей.

  На місце події були направлені співробітники Державної пожежно-рятувальної частини №4 сел. Богородчани,  МПК с. Старі Богородчани та добровільні пожежні дружини району. Крім того, туди також прибули аварійна газова служба, аварійна бригада РЕМу, поліція та працівники швидкої медичної допомоги.

  Усім задіяним силам цивільного захисту в межах своєї компетенції довелось вирішувати питання щодо проведення першочергових заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

  За результатами перевірки та проведених навчань комісія підготує спеціальний звіт, який буде розглянуто під час підведення підсумків роботи комісії в області.

  (Visited 47 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *