Прикарпатські пожежники врятували від вогню двох безхатьків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За минулу добу в Івано-Франківській області зареєстровано 7 пожеж. Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

  Пожежникам довелося гасити вогонь в обласному центрі та в Рожнятівському та Косівському районах.

  Так, о 05:24 в Рожнятівському районі, у с. Ріпне горіла господарська будівля.

  Пізніше, о 09:32 у м. Івано-Франківськ, на вул. Мазепи спалахнуло сміття в металевій цистерні на території недіючої котельні. На пожежі була травмована особа без постійного місця проживання 1992 року народження. З травмами різного ступеня важкості він госпіталізований до обласної кліничної лікарні.

  Інші пожежі трапилися ввечері.

  О 18:32 у м. Городенка, на вул. Володимира Великого в кімнаті недіючого житлового будинку під час пожежі ланкою ГДЗС врятовано особу без постійного місця проживання 1982 року народження. З попереднім діагнозом: гостре отруєння продуктами горіння, у важкому стані він госпіталізований до Городенківської центральної районної лікарні.

  Приблизно в той же час о 18:40 в м. Івано-Франківськ, на вул. Хоткевича горіло сміття, а о 19:04 в с. Креховичі Рожнятівського району – пожежа легкового автомобіля.

  В інших випадках, які трапилися в селах Вижній Березів, уч. Луг та Уторопи Косівського району, пожежі сталися в літніх кухнях.

   

  (Visited 26 times, 1 visits today)
 • 180x150
 • Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *