Два житлові будинки і автобус горіли минулої доби на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Минулої доби, 8 листорада, на території Прикарпатті зареєстровано 5 пожеж.

  Так, об 11:47 год в місті Косів на вулиці Кобилянської виникла пожежа в кімнаті житлового будинку. Вогнем пошкоджено кімнатау та речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 14:32 на ділянці дороги «Мукачево-Львів» Галицького району сталася пожежа в моторному відсіку пасажирського автобуса. Вогнем пошкоджено моторний відсік автобуса. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки у моторному відсіку.

  В місті Івано-Франківську о 12:34 на вулиці Вовчинецька горіло приміщення кухні в одному із кафе. Вогнем знищена фритюрниця. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання панелі управління фритюрниці.

  О 13:19 в місті Надвірна на вулиці Руднєва сталася пожежа побутового сміття в контейнері. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  Також в місті Надвірна близько опівночі 9 листопада на вулиці Б.Хмельницького виникла пожежа в кімнаті житлового будинку. Вогнем знищено речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

 • 180x150