На Рожнятівщині надзвичайники вчили місцевих мешканців правилам безпеки

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій з метою навчання населення правил безпеки та попередження виникнення пожеж і їх трагічних наслідків відвідали село Вербівку.

  Як повідомляє відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, під час спілкування з громадянами рятувальники роз’яснювали елементарні правила пожежної безпеки, довели статистику виникнення пожеж та вказали на їх основні причини, нагадали правила безпеки в осінньо-зимовий період, що стосуються, зокрема, пожежної безпеки у побуті, правил користування газовими, електричними та пічними системами опалювання тощо.

  Крім того, фахівці служби порятунку попередили громадян про небезпеки, пов’язані із виявленням вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

  Особливу увагу працівники служби цивільного захисту звертали на виховання підростаючого покоління. Саме тому вони влаштували для дітей громадську акцію «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» на території Вербівської школи.

  Рятувальники ознайомили присутніх вчителів та учнів із небезпекою, яку несе в собі вогонь та необережне поводження з ним, звернули увагу на основні правила безпечної поведінки вдома та на вулиці, заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій та небезпеку хибних викликів. Окрім цього, фахівці розповіли і про правила поведінки при виявленні підозрілих предметів. Також дітям продемонстрували пожежно-рятувальне обладнання, що є на озброєнні у місцевих вогнеборців, захисні костюми, бойовий одяг та каски пожежних.

  (Visited 22 times, 1 visits today)
 • 180x150