У Калуші з цистерни стався витік аміаку. На щастя – тільки за легендою навчань

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні, 29 листопада, у м. Калуші під керівництвом представників Державної служби з надзвичайних ситуацій України проведено командно-штабне навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Івано-Франківської області у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період».

  Як повідомляє прес-служба Калуської міської ради, за легендою навчань, рухаючись по вул. Дмитра Вітовського, у новоутворене карстове провалля провалився аміаковоз з цистерною, наповненою аміаком. Внаслідок аварії, цистерна пошкодилась, і з неї витікала хімічно небезпечна рідина.

  Під час проведення навчання для ліквідації умовної аварії були задіяні всі спеціалізовані служби цивільного захисту, був створений мобільний штаб з ліквідації надзвичайної ситуації, проводилось оповіщення населення за допомогою гучномовців, засобів масової інформації, запускались електросирени централізованої системи оповіщення, була задіяна спецтехніка з усіх відповідних підприємств.

   

  (Visited 25 times, 1 visits today)
 • 180x150