На озера Івано-Франківська та Коломиї не пустили дітей і рибалок

 • 180x150
 • Опубліковано:

  16 січня 2018 року чергові зміни Івано-Франківської та Коломийської рятувально-водолазних станцій здійснили рейди на місцеві водойми, під час яких провели заміри товщини льоду.

  Як повідомляє Управління з питань цивільного захисту населення Івано-Франківської облдержадміністрації, товщина льоду на міському озері в Івано-Франківську становить 3-4 см, що є небезпечним.

  Через це рятувальники не допустили на небезпечний тонкий лід 3 дітей (вік 10-14 років), які були без нагляду дорослих. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період та відправлено з території водойми додому. Проведено заміри товщини льоду на відстійнику біля «Парк Готелю», який становить 5 см.

  У м. Коломия на міському озері проведено заміри товщини льоду, який становить 4 см, і теж є небезпечний. Не допущено на водойму 3 рибалок, 4 підлітків та громадянку з малолітньою дитиною. З ними проведено профілактичні бесіди щодо дотримання Правил охорони життя людей на водних об’єктах в зимовий період.

  (Visited 65 times, 1 visits today)
 • 180x150