Через займання електрики у Франківську сталося дві пожежі

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Впродовж минулої доби на території Івано-Франківської області зареєстровано 7 пожеж. Про це повідомляє Управління з питань цивільного захисту ОДА.

  Спершу о 07:35 у м. Івано-Франківськ на вул. Мазепи зайнялося побутовое сміття на 4-му поверсі 9-поверхового житлового будинку.

  Потім о 10:25 у селі Старі Кути Косівського району пожежа сталася в комплексі господарських будівель (літня кухня та дерев’яна прибудова).

  Трохи пізніше, о 11:23 у м. Івано-Франківськ на вул. Пасічна загорівся електророзподільний щиток в коридорі 5-поверхового житлового будинку. На пожежі отримав травму громадянин 1961 року народження, якого госпіталізовано в центральну міську клінічну лікарню №1 м. Івано-Франківська.

  Аналогічна пожежа сталася в обласному центрі сталася на вул. Дністровська: вогонь ледь не знищив електророзподільного щит на зовнішній стіні будівлі бібліотеки-філіалу №7.

  Наступна пожежа трапилася теж у м. Івано-Франківськ, на вул. Хіміків – там горіло сміття на відкритій території.

  О 17:10 у м. Калуш, на вул. Хмельницького пожежа була в квартирі на 7-му поверсі 9-поверхового житлового будинку.

  Останній випадок зареєстрований о 22:42 на території Івано-Франківської міської ради, у с. Хриплин, де спалахнув легковий автомобіль Daewoo lanos.

   

  (Visited 79 times, 1 visits today)
 • 180x150