Прикарпатські правоохоронці повернулися із зони АТО (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Вчора, 28 січня, ввечері 35 працівників прикарпатської поліції повернулися з двохмісячного відрядження з міста Маріуполь, де здійснювали службу на блок постах, розшукували та виявляли злочинців, охороняли державні об’єкти тощо.

  Про це на своїй сторінці у Facebook розповів очільник обласного управління Нацполіції Віктор Шкутов. За його словами, зустрічав загін начальник УПД ГУНП в Івано-Франківській області полковник поліції Микола Іваницький, колеги, друзі та рідні.

  «Звичайно, повертатися додому завжди приємніше після нелегкої служби, тим більше в зимовий період.  Як зазначив командир загону Микола Іванишин, підрозділ дружний, хлопці організовані і всі завдання виконували вчасно і професійно. Кожному подякував за службу, а також відзначив всебічну підтримку керівництва ГУНП в т.ч. і належне матеріально-технічне забезпечення. Після короткострокової відпустки хлопці знову приступлять до виконання своїх обов’язків на займаних посадах», – повідомив головний парвоохоронець Прикарпаття.

  Нагадаємо, 26 січня, зведений загін прикарпатської поліції чисельністю 35 чоловік відбув у чергове відрядження, де замінив на службі у Маріуполі своїх колег.

  (Visited 45 times, 1 visits today)
 • 180x150