На Тисмениччині двоє хлопців врятували з палаючого будинку чоловіка (ФОТО)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Сьогодні зранку, 12 лютого, у с. Старий Лисець Тисменицького району трапилась пожежа житлового будинку з дерев’яною прибудовою.

  У пожежі ледь не загинув господар поменшання, але двоє місцевих хлопців врятували його. Про це повідомив сільський голова Старого Лисця Анатолій Лущак.

  «Назар Макогон та Олег Гаврилів повертаючись із парубкування побачили палаючий будинок громадянина с. Ст. Лисець Матієшина Василя Семеновича, вул. Садова 6А. Не розгубившись, хлопці підняли тривогу та винесли з палаючого будинку господаря», – повідомив Анатолій Лущак.

  За декілька хвилин на допомогу прибула Старолисецька МПО, згодом екіпажі поліції, РЕС, газова служба, та рятувальники РВ ДСНС.

  «Небезпека була у тому, що поблизу було багато будівель», – написав сільський голова та додав, що для ліквідації пожежі задіяли вісім вогнеборців, які використали десять цистерн води. Пожежу ліквідували о 6.45.

  «Щира подяка всім службам, а особливо Назару і Олегу та всім не байдужим громадянам, які проявили свій громадянський обов’язок!», – додає Лущак.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150