Стайня, автомобіль і магазин горіли вчора на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За минулу добу, 13 березня, на території Івано-Франківської області зареєстровано 6 пожеж

  Зокрема, о 15:35 в місті Івано-Франківськ на вулиці Паркова виникла пожежа побутового сміття в під’їзді 9-ти поверхового житлового будинку. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  В селі Малий Гвіздець Коломийського району о 17:02 сталось загорання дерев’яної прибудови до продуктового магазину. Вогнем знищено будівлю. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем з боку власниці магазину.

  О 17:38 в місті Надвірна на вулиці І.Франка виникла пожежа моторного відсіку легкового автомобіля «Фольсфаген Пасат Б4». Вогнем знищено моторний відсік. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки моторного відсіку автомобіля.

  В селі Бабче Богородчанського району о 17:59 горіли стіни літньої кухні. Вогнем знищено облицювальну вагонку стіни. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

  Ввечері в місті Івано-Франківськ на вулиці А.Сахарова сталось загорання дивану в підсобному приміщенні в 9-ти поверховому житловому будинку.  Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  В ніч на 14 березня о 00:57 в селі Новоселиця Долинського району виникла пожежа господарської споруди (стайня, стодола). Вогнем знищено господарську будівлю. Причина виникнення пожежі встановлюється.

 • 180x150