22 рази за минулу добу пожежники виїжджали на гасіння трави на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За минулу добу, 12 квітня, на території області зафіксовано 29 пожеж.

  12 квітня об 11:34 в місті Косові на вулиці Лисенка сталось загоряння в електрощитовій житлового будинку. Вогонь пошкодив стіну будівлі, на якій знаходилась електрощитова. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводів.

  12 квітня об 11:41 в місті Тисмениці на вулиці Липовій горіло сміття біля контейнера на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  12 квітня о 15:48 в місті Долині на вулиці Промисловій виникла пожежа трактора «Т-170». Вогнем пошкоджено внутрішню обшивку кабіни та крісло. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

  12 квітня о 16:36 в місті Тисмениці на вулиці Галицькій сталось загоряння складського приміщення. Вогнем знищено обшивку стін та перекриття споруди, пошкоджено 2 м куб. пиломатеріалів, 30 м п. електричного кабелю. Працювала ланка газодимозахисної служби, час роботи – 30 хвилин. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем при спалюванні сухої трави невстановленою особою.

  12 квітня о 19:24 в селі Жидачеві Тлумацького району виникла пожежа господарської будівлі (стайня, стодола). Вогнем пошкоджено перекриття та покрівлю будівлі, знищено 0,5 т сіна. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  13 квітня о 02:07 в селі  Кулачківці Снятинського району сталось загоряння господарської будівлі. Вогнем  знищено покрівлю та стіни дровітні. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  13 квітня о 04:51 в місті Івано-Франківську на вулиці Переяславській виникла пожежа на балконі квартири на третьому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку. Вогнем знищено побутове сміття та речі домашнього вжитку, пошкоджено балкон житлової квартири. З квартири на сходову клітку виведено власницю та її дочку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  За минулу добу рятувальники Прикарпаття 22 рази виїжджали на гасіння пожеж сухої трави в містах Надвірна, Івано-Франківськ, Снятин, Долина, Калуш та на території Івано-Франківської та Болехівської міських рад, а також у Рогатинському, Галицькому, Косівському, Коломийському, Тисменицькому, Снятинському, Долинському, Калуському, Рожнятівському, Богородчанському та Тлумацькому районах.

  (Visited 42 times, 1 visits today)
 • 180x150