2 автобуси, причіп і будинок згоріли вчора на Прикарпатті

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За минулу добу, 6 травня, на території Івано-Франківської області зареєстровано 9 пожеж.

  Так в місті Рогатин на вулиці Галицькій о 10:28 год. сталось загорання автобуса «ЕТАЛОН» та мікроавтобуса «ІВЕКО» на відкритій території ПрАТ «Рогатин-Авто». Вогнем знищено транспортні засоби. Причина виникнення пожежі встановлюється, пише СТИК з посиланням на УДСНС в області.

  Того ж дня о 17:07 год. в селі Рожнів Косівського району виникла пожежа господарської будівлі (піднавіс). Вогнем пошкоджено піднавіс, знищено 2 т. сіна, 1 м.куб. пиломатеріалів, пошкоджено тракторний причеп. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  Ввечері в місті Івано-Франківськ на вулиці Пилипа Орлика о 22:10 год. горіло побутове сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  В той же час у селі Тисів Болехівської міської ради виникла пожежа автомобільних шин і сухої трави на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  Близько опівночі в селищі Отинія Коломийського району сталось загорання житлового будинку з дерев’яною прибудовою. Вогнем знищена дерев’яна прибудова, три холодильники, велосипед, коляска, речі домашнього вжитку, меблі, пошкоджено вікно, покриття та перекриття житлового будинку. Працювала ланка ГДЗС, час роботи 29 хвилин. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електромережі.

  А в ніч на 7 травня, о 01:56 год., в селі Крихівці Івано-Франківської міської ради горіло побутове сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  Крім того, за минулу добу рятувальники Прикарпаття виїжджали 3 рази на гасіння пажеж сухої трави в Надвірнянському, Рожнятівському районах та в місті Долина.

  (Visited 62 times, 1 visits today)
 • 180x150