Минулої доби на Прикарпатті зафіксували 10 пожеж

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За минулу добу, 7 травня, на території Прикарпаття виникло 10 пожеж, з них 3 – сухої трави.

  О 07:15  в місті Івано-Франківськ на вулиці Коновальця виникла пожежа побутового сміття та тирси на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  О 17:10 в місті Калуш на вулиці Площа Героїв  виникла пожежа побутового сміття на другому поверсі недіючого кінотеатру «Відродження». Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  О 17:43 в місті Калуш на вулиці Львівській сталось загорання побутового сміття та відходів шпал на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  О 20:17 в місті Івано-Франківськ на вулиці Горбачевського горіло побутове сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  О 22:30 в місті Коломия на вулиці Крип’якевича виникла пожежа на кухні житлової квартири.
  Вогнем пошкоджено газовий котел опалення. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 23:03 в місті Калуш на  вулиці Сахацького горіло сміття в сміттєвих баках. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  А в ніч на 8 травня о 02:37 в місті Коломия на вулиці Південна горіло побутове сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  За минулу добу рятувальники Прикарпаття 3 рази  виїжджали на гасіння пожеж сухої трави в містах Болехів, Надвірна та Івано-Франківськ.

  (Visited 38 times, 1 visits today)
 • 180x150