8 пожеж за добу: господарські будівлі та сіно горіли на Прикарпатті вчора

 • 180x150
 • Опубліковано:

  За минулу добу, 14 травня, на території Івано-Франківської області зафіксовано 8 пожеж.

  Зокрема, о 09:01 в місті Івано-Франківську на вулиці Вовчинецькій виникла пожежа побутового сміття при вході у підвальне приміщення дев’ятиповерхового житлового будинку. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою, пише СТИК з посиланням на УДСНС в області.

  О 09:34 в місті Івано-Франківську на  вулиці Левинського виникла пожежа недіючого дерев’яного будівельного вагончика на відкритій території. Вогнем знищено дерев’яний будівельний вагончик. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем працівників підприємства.

  Ввечері, о 18:03, в місті Тлумач на вулиці 1 Травня виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем пошкоджена господарська будівля, знищено речі домашнього вжитку. Причина виникнення пожежі встановлюється.

  О 21:11 в селі  Перерісль Надвірнянського району виникла  пожежа оборогу з сіном. Вогнем пошкоджено шиферне покриття дерев’яного оборогу, знищено 3 т. сіна. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  О 22:33 в місті Калуш на вулиці Ломоносова виникла пожежа господарської будівлі. Вогнем пошкоджено прибудову до літньої кухні, знищено шиферне перекриття, речі домашнього вжитку, господарський реманент. Попередня причина виникнення пожежі – коротке замикання електропроводки.

  О 23:48 в місті Коломия на вулиці Крип’якевича виникла пожежа сміття на відкритій території. Попередня причина виникнення пожежі – необережне поводження з вогнем невстановленою особою.

  В ніч на 15 травня, о 03:49, в місті Івано-Франківськ на вулиці Галицькій горіло сміття на відкритій території. Причина виникнення пожежі  встановлюється.

  Нагадаємо, 13 травня в області було зареєстровано 5 пожеж.

  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150