Відомий франківський блогер вдарив дівчину через дописи в соцмережах (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  20 жовтня у мережі з’явилося відео, як відомий франківський блогер Ігор Пустовіт влітку цього року застосував силу до дівчини-офіціантки місцевого закладу, пише Стик з посиланням на Галку.

  Результат пошуку зображень за запитом "ігор пустовіт"

  Відеозапис із камер спостереження опублікували в популярній Facebооk-спільноті “Наше Прикарпаття”.

  “Ми звикли спостерігати за життям блогерів крізь відео і фотооб’єктиви. Але є речі, які навіть вони воліють сховати від камер. Проте не в цьому випадку. Місто і країна має знати “героїв” в лице! Ця ситуація мала місце у Франківську, два місяці тому, серед білого дня в самісінькому центрі. У головній ролі – Ігор Пустовіт, відомий інстаблогер, інстатато та ютубер, якого ми звикли бачити в соцмережах в образі люблячого чоловіка і батька двох дітей. За свою огидну поведінку він і досі не відповів. Якщо його не можна покарати законним шляхом, то він повинен бути покараний народним осудом!”, – йдеться в дописі.

  На відео видно, як чоловік штовхає дівчину, хапає за шию, бере за волосся та не дає їй втекти.

  Зі слів франківців, котрі одразу ж почали реагувати на відео, між блогером і дівчиною існує давній конфлікт – нібито 18-річна Юлія Стасюк публічно ображала Ігоря Пустовіта і його сім’ю.

  Пізніше сам франківський блогер на сторінці в мережі Facebook теж прокоментував цей інцидент.

  Ігор Пустовіт каже, що колись ця незнайома для нього дівчина, “була фанаткою їхньої сім’ї”, але потім усе змінилося.

  “Спершу вона, на своїй сторінці в Інстаграм, почала знімати різноманітні пародії на нашу сім’ю, зі звичайними кривляннями і, як вона сама їх називала, підколами. Мушу визнати, що перших півроку ці пародії були абсолютно безневинні, стосувались конкретно моєї дружини та мене, нам регулярно їх присилали підписники, але ми абсолютно ніяк не реагували на них. пародії ставали щоразу негативніші, тепер уже з присутністю у них нашого однорічного сина і різних нецензурних словечок у його сторону”, – пише блогер.

  Зі слів Пустовіта, з батьками дівчини поговорити не вдалося, ректор університету, в якому вона навчається, сказав, що нічого вдіяти не може, а поліція не відреагувала на заяву.

  “А цькування і далі продовжилися. Терпець урвався тоді, коли вона спершу написала черговий допис-припущення про нетрадиційну орієнтацію мого дворічного сина, а через якийсь час ще запостила фото вагітної дружини з підписом «вона помирає!!!». Я прийшов у той заклад, Юля була на роботі. Побачивши мене, намагалась сховатись на кухні, але не встигла. Я двічі смикнув її за волосся і двічі наголосив, що я більше цього терпіти не буду і що їй варто видалити ту групу і припинити булінг моєї сім’ї”.

  Блогер додає, що після цього на нього написали заяву в поліцію. У відділку Пустовіт показав докази “булінгу” його рідних, з ним провели роз’яснювальну бесіду. Також він говорив з братом дівчини, котрий пообіцяв посприяти, щоб згадок та образ дитини, зі сторони його сестри, більше не було. Чому це відео опублікували аж тепер, для нього загадка.

  Мати ж Юлії Стасюк розповіла “КУРСу”, що заяви в поліцію на блогера писали двічі, бо він два рази в серпні приходив бити дівчину в заклад, де вона працює.

  “З ними провели бесіду, як мені пояснили. Але відео в поліції не розглядали, хоч ми і повідомляли їм, що це все відбувалося під камерами “Ощадбанку”, – додала мама.
  До слова, думки франківців з цього приводу розділилися: дехто відверто осуджує дії Ігоря Пустовіта і зазначає, що бити дівчину – не чоловічий вчинок; дехто ж схвалює поведінку блогера, мовляв, сім’ю потрібно захищати будь-якими способами.
  (Visited 53 times, 1 visits today)
 • 180x150