На Тисмениччині лікарка, яку нетверезою затримали за кермом, погрожувала патрульним

 • 180x150
 • Опубліковано:

  У селі Старі Кривотули Тисменицького району увагу патрульних привернув Lexus RX 350. Його зовнішній вигляд свідчив про причетність автомобіля до дорожньо-транспортної пригоди. Зважаючи на це, поліцейські вирішили зупинити автомобіль.

  Результат пошуку зображень за запитом "У селі Старі Кривотули Тисменицького району увагу патрульних привернув Lexus RX 350. Його зовнішній вигляд свідчив про причетність автомобіля до дорожньо-транспортної пригоди. Зважаючи на це, поліцейські вирішили зупинити автомобіль."

  За кермом сиділа водійка, яка непривітно зреагувала на появу патрульних. Згодом її поведінці знайшли пояснення – жінка мала ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Від проходження огляду на стан сп’яніння водійка відмовилася у присутності двох свідків. Згодом жінка виявила бажання пройти тест у медичному закладі, однак там знову відмовилася від огляду. Патрульні винесли постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП (керування без необхідних документів) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (керування у стані сп’яніння або відмова від проходження огляду). Про це повідомили у прес-службі патрульної поліції Івано-Франківської області.

  “Світ не без добрих людей. Ви ще до мене прийдете, але я вам не допоможу”, – резюмувала водійка і вкотре наголосила патрульним, що працює лікарем і буде поводити себе упереджено до працівників поліції.

  Патрульна поліція Івано-Франківської області нагадує, що обов’язок дотримуватися ПДР покладається на всіх учасників дорожнього руху, а частою причиною ДТП є керування у стані алкогольного сп’яніння.

  (Visited 68 times, 1 visits today)
 • 180x150