У Косові п’яний вчитель на мікроавтобусі зніс огорожу та дорожні знаки (відео)

 • 180x150
 • Опубліковано:

  5 листопада у Косові біля районного суду мікроавтобус зніс приблизно п’ять метрів чавунної огорожі та дорожні і вказівні знаки, пише Стик з посиланням на Курс.

  Результат пошуку зображень за запитом "У Косові п’яний вчитель на мікроавтобусі зніс огорожу та дорожні знаки"

  За кермом був учитель школи мистецтв Дмитро Ганцяк. Про це у мережі повідомив журналіст “Дорожнього контролю” Віталій Мацьоцький.

  “Серед білого дня, біля приміщення Косівського районного Суду, п’яний і неадекватний вчитель школи мистецтв Дмитро Ганцяк, на мікроавтобусі “Газель” вилетівши на тротуар зніс близько 5 метрів чавунної огорожі, та дорожні і вказівні знаки. За словами очевидців в салоні мікроавтобуса знаходились інші музиканти, та представники “Відділу культури національностей і релігії” при РДА. Цікаво що на моє запитання, де водій так з самого ранку “окультурився” він відповів: “ми грали весілє”.
  Після мого дзвінка, та за відсутності вільних патрульних екіпажів, Виталий Пономаренко миттєво прибув на місце ДТП та занявся оформленням адміністративних матеріалів. Цікаво скільки водій в лікарні “надув”? Моя ставка 1,8-2,0 проміле”, – написав журналіст.

  (Visited 91 times, 1 visits today)
 • 180x150