Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»

 • 180x150
 • Опубліковано:

  18 березня в загальноосвітній школі №1 м. Яремча відбулась громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Головною метою заходу є запобігання гибелі та травмування людей, в тому числі дітей, вивчення правил безпеки життєдіяльності та способів надання допомоги постраждалим під час виникнення надзвичайних ситуацій. Основне завдання, яке ставили перед собою організатори, – привернути увагу населення до діяльності аварійно-рятувальних підрозділів МНС України, сприяти підвищенню іміджу служби порятунку «101», популяризувати професію рятувальника та виховувати повагу до нелегкої та почесної служби.

  У ході акції начальник центру громадських зв’язків У МНС в Івано-Франківській області Богдана Засідко пояснила школярам основні правила пожежної безпеки в побуті та при використанні пічного опалення, побутових електричних приладів, а також наголосила на основних діях при пожежі та порядку використання первинних засобів пожежогасіння.

  Працівники пожежно-рятувальної служби Яремчанського МВ У МНС в області показали як застосовувати на практиці теоретичні знання, здобуті в класі. Десятикласники під наглядом працівників МНС власноручно погасили полум’я за допомогою вогнегасників та ручного ствола, поданого від автоцистерни. Наступним завданням для учнів стало розрізання елементів даху легкового автомобіля, що постраждав в умовній ДТП, за допомогою гідравлічних ножиць, адже саме це найчастіше доводиться робити працівникам МНС, щоб звільнити постраждалих з понівечених автівок. Останнім, що продемонстрували працівники пожежно-рятувальної служби, була пнемо-подушка, яку використовують при піднятті конструктивних елементів вагою до 20 тонн у випадку завалу, наприклад, бетонні плити. Вона з легкістю підняла передню частину пожежної автоцистерни вагою 19 тонн. Такі практичні заняття показали, що користуватись аварійно-рятувальним обладнанням, яке допомагає врятувати життя людині при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру, може навіть підліток.  

  (Visited 15 times, 1 visits today)
 • 180x150