До кінця року на Прикарпатті відкриють ще 19 дитячих садків

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Проблема охоплення дітей дошкільною освітою в Івано-Франківській області практично вирішена. Якщо в минулому році 96% дітей були охоплені дошкільною освітою, то в 2011 році – буде 98%.

  Про це на засіданні колегії Івано-Франківської облдержадміністрації повідомила начальник управління освіти ОДА Зінаїда Болюк, передав кореспондент ГолосUA.

  За її словами, на сьогоднішній день на Прикарпатті діє 334 дошкільних навчальних заклади, з яких 7 – відновлені в цьому році, а до кінця року відкриють ще 19.

  «Це дуже потужна цифра і вона мене радує, і вас, сподіваюся, теж. Тому що це означає, що ми дуже скоротимо чергу для тих дітей, які чекають отримання дошкільної освіти», – каже З. Болюк.

  На думку начальника управління освіти, також важливим є питання обладнання дошкільних навчальних закладів плавальними басейнами. Тому у всіх нових дитячих садах при проектуванні планують будувати і басейни.

  «В Івано-Франківську є 2 дошкільні установи, які мають плавальні басейни, в Отинії – 1, а також один – в Делятині. Всі інші – плавальних басейнів не мають. Зараз в обласному центрі відкриють ще два дитячі садки, і варто відзначити, що в обох будуть плавальні басейни », – зазначила Зінаїда Болюк. 

  (Visited 6 times, 1 visits today)
 • 180x150