Відбулася фінальна гра Відкритої Покутської Ліги “Що? Де? Коли?”

 • 180x150
 • Опубліковано:

  Наприкінці року відбулася фінальна гра Відкритої Покутської Ліги "Що? Де? Коли?", у якій взяли участь чотири команди: дві — "Міленіум" та "Агенти впливу"— представляли Городенківську гімназію, "Три мости"— cело Котиківку, а "Нейронна бомба"— райцентр. Засновник і президент ліги Володимир Никифорук, а також віце-президент Любомир Музичка й ведучий Олександр Каглян зробили все для того, щоб змагання були цікавими не лише для самих гравців, але й для глядачів, які зібралися в ЦДЮТ.

  У напруженій грі (до останнього все вирішував один бал) перемогли "Три мости". Їхні найближчі конкуренти — юнаки з "Міленіума"— буквально дихали котиківським інтелектуалам у спину. Дійшло аж до суперфіналу, але якою солодкою була перемога!

  Варто відзначити, що команди проявили неабияку ерудицію, бо 36 складних питань були не лише на логіку, але й на знання. Всі учасники турніру отримали нагороди й гостинці від меценатів Володимира Никифорука, Василя Симчича, подружжя Бандураків, Ганни Котелко, Володимира Новосельського та Володимира Кіселюка. Останній особисто подякував гравцям за отриману насолоду від "розумових" змагань та побажав плідного виступу в регіональному турнірі "Що? Де? Коли?" (До речі, в серпні 2011-го городенківські ерудити посіли на турнірі Західного регіону 11-е місце серед 26 команд) .

  Людмила СТРАЖНИК

  (Visited 18 times, 1 visits today)
 • 180x150